Esclusivo 4 Potah Na Sedačku Ikea Beddinge

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge Idee fotografiche

Esclusivo 4 Potah Na Sedačku Ikea Beddinge

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Freddo Potah Na Pohovku IKEA Beddinge Krátký, Hnědá S Fialovým Nádechem, DekoriaPotah Na Sedačku Ikea Beddinge - Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku. Kolekce: living okayód látky: 106-sixty three složení: un centinaio di poliestere šíře látky: 140cm barva: hnědá s fialovým nádechem charakteristika látek: maté, oboustranné, žakárové stupeň zastínění: střední zastínění. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání.

Kolekce: cotton panama kód látky: 702-28 složení: 100 bavlna šíře látky: 150cm barva: grigio marrone šedo hnědá srážlivost: 4 charakteristika látek: matné, oboustranné stupeň zastínění: výrazné zastínění. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okayřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání. Kolekce: chenille kód látky: 702-19 složení: quaranta poliesteri 60 polyakryl šíře látky: 140cm barva: bordo gramóž: 300g / m2 test martindale: 12000 charakteristika látek: matné, žakárové stupeň zastínění: výrazné zastínění.

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Sbalorditivo Pohovka IKEA BEDDINGE, Inzerce, ProdámNabízím potah na příležitostně používanou sedačku ikea beddinge z kvalitního materiálu v tmavě hnědé barvě, včetně jednoho polštáře (61x36 cm) se stejným potahem. Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku. Popis: použitý. Běžně opotřebený. Nepoškozený. Pouze potřeba vyprat. Ty pruhy na jedné fotce nejsou špína, ale to obtisklý / vyležený rošt na kterém matrace leží. Fotky jsou trochu přesvětlené :-( cena centoventi, - pošta nebo osobně v praze. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo křesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání.

Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Buono Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Cotton Panama, Látka: 702
Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Buono Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Cotton Panama, Látka: 702
Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Bellissima Potah Na Pohovku IKEA Beddinge Krátký, Světle Šedý S Výraznou Strukturou, Dekoria
Potah Na Sedačku Ikea Beddinge, Bellissima Potah Na Pohovku IKEA Beddinge Krátký, Světle Šedý S Výraznou Strukturou, Dekoria

Digita nel campo sottostante e premi Invio / Ritorna per cercare