Modesto 4 Beddinge Ikea Potah

Beddinge Ikea Potah Idee fotografiche

Modesto 4 Beddinge Ikea Potah

Beddinge Ikea Potah, Bellissima Potah Na Pohovku IKEA Beddinge Krátký V Kolekci Chenille , Látka: 702-22Modesto 4 Beddinge Ikea Potah - Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání. Popis: prodám rozkládací pohovku ikea beddinge s tmavě modrým potahem. Málo používaná, kostra i matrace ve výborném stavu, potah opotřebovaný běžným používáním (možno vyměnit / dokoupit nový). Součástí jsou 2 polštáře a opěrka pod ruku. Cena původní four.990, -.

Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okayřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání. Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku.

Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku. Ušijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okayřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání.

Kolekce: granada okayód látky: 104-93 složení: cento poliestere šíře látky: 140cm barva: pastelový hnědý s výraznou strukturou charakteristika látek: jednostranné, matné, žakárové stupeň zastínění: výrazné zastínění. Zkontolujte si vždy správnost vaší volby - zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší) a zdali máte správně zvolenu látku.

Beddinge Ikea Potah, Delizioso Potah Na Pohovku IKEA Beddinge Krátký, Pastelový Hnědý S Výraznou Strukturou, DekoriaUšijeme vám na zakázku nový potah - stačí si zvolit látku. Pokád vám nevyhovují zde zobrazené látky, můžete vybrat i z látek, které jsou zobrazeny v nabídce u některé z jiných pohovek nebo okřesel, cenu vám pak sdělíme na vyžádání.

Beddinge Ikea Potah, Sbalorditivo Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Chenille , Látka: 702-19
Beddinge Ikea Potah, Sbalorditivo Potah Na Pohovku IKEA Beddinge , Dlouhý V Kolekci Chenille , Látka: 702-19
Beddinge Ikea Potah, Rustico Pohovka Rozkládací Na Postel IKEA BEDDINGE, Inzerce, Prodám
Beddinge Ikea Potah, Rustico Pohovka Rozkládací Na Postel IKEA BEDDINGE, Inzerce, Prodám

Digita nel campo sottostante e premi Invio / Ritorna per cercare